כשלון- המסלול הבטוח להצלחה! לקחים ותובנות שכל יזם צריך לשמוע • Digi Hub-TLV

כשלון- המסלול הבטוח להצלחה! לקחים ותובנות שכל יזם צריך לשמוע

כשלון- המסלול הבטוח להצלחה! לקחים ותובנות שכל יזם צריך לשמוע

“i have not failed. i’ve just found 10 000 ways that won’t work”

אחד מהמשפטים המזוהים ביותר עם הממציא הנודע תומס אדיסון- מדוע כשלון הוא הדרך הבטוחה להצלחה? ואיך נוכל יישם את הלקחים של יזם מנוסה שנכשל לא פעם? 

מה במפגש?

רבים מאיתנו מסתכלים בהערצה על חברות הסטארט אפ הישראליות אשר הצליחו בגדול וכולנו היינו רוצים להיות סטארטאפיסטים מצליחים. אולם, הדרך להצלחה היא לא פשוטה. הכול מתחיל ברעיון עובר לביצוע ולבסוף להקמת חברה אשר מציעה לשוק מוצר חדש. חלק מהחברות מצליחות, אולם לפי סטטיסטיקות שונות- 97% מהמיזמים- נכשלים !

במצגת ייחודית יספר לכם היזם  אמיר מילוא, את חוויותיו כסטארטאפיסט ובעיקר על הכישלנות אותם חווה. המצגת משלבת סיפור אישי, עובדות והומור על החיים ומתייחסת לכשלון בכבוד הראוי לו.

המצגת יוצקת אופטימיות אצל יזמים ואצל אנשים שרוצים להיות יזמים ואף נותנת עצה אחת שיכולה לייצר לכל מי ששומע אותה, הרבה מאד כסף.

מיזם הוא עניין ליזמים. כולנו יכולים להיות יזמים, החל ממחר בבוקר.ההחלטה היא רק שלנו, אולם הדרך והחוויות שחווה כל מי ששותף במיזם, רבות ומגוונות. המצגת נותנת הצצה אצל ההגיון שמאחורי מיזם ומספקת זווית אישית ומרתקת על מיזמים ועל רכבת ההרים שנקראת- להיות שותף במיזם. ההרצאה חושפת אמיתות מהחיים ועצות הכי פרקטיות באשר איך להתחיל מיזם עם חשיבה נכונה ומפוכחת והכול ממקום של חשיבה חיובית.

למי זה מתאים?

ההרצאה מיועדת לכל הגילאים. בכל גיל אשר להחליט להיות יזמים. מישהו יודע באיזה גיל הקים מייסד רשת McDonalds את האימפריה שלו? התשובה בהרצאה.


שעת התכנסות: 19:00

שעת התחלה: 19:30

עלות למשתתף- 30 ש”ח


על המרצה:


אמיר מילוא הינו יזם אשר צמח מעולמות הפרסום השיווק והמכירות ומילא שורה של תפקידים בתחום הפרסום , המדיה וסטארטאפים שונים. אמיר היה שותף בהקמת אתר המסעדות של ישראל (rest.co.il) אשר נרכש על ידי חברת דפי זהב וכמו כן ייצג בישראל את חברת המחקר הבין לאומית (נסחרה בנאסד”ק) Jupiter research אשר נרכשה על ידי חברת Forrester.

אמיר מתגורר בתל אביב עם אשתו ושלושת ילדיו.