ניוזלטר אפריל • Digi Hub-TLV

ניוזלטר אפריל

ניוזלטר אפריל
האב תל אביב
אירועי החודש בהאב
עדכונים שוטפים על המפגשים שלנו תוכלו למצוא כאן
ניהול ותכנון של משא ומתן עסקימפגש חשיפה וסדנה בת חמישה מפגשיםתהליכי התכנון והניהול של מו”מים עסקיים הם מורכבים ,אך ניתנים ללמידה ולהשבחה. הרשמו לסדנה בהנחייתו של דן נאמן- מומחה בייעוץ והכנה למו”מ, ליווי במהלך המו”מ ותחקור תהליכי המו”מ להפקת לקחים וליישומם.לקראת הסדנה יתקיים מפגש חשיפה והכרות.

למעוניינים בסדנה, הרשמה ופרטים נוספים תוכלו למצוא כאן

למה כל כך קשה לנו לחשוב מחוץ לקופסא?

שרון גדרון מתמחה בזיהוי ושינוי דפוסי חשיבה והתנהגות. במפגש המשלב ידע ותרגול ,נבין ונרגיש כיצד הדפוסים שלנו בנויים לחסום רעיונות חדשים, עד כמה הם יעילים בכך, ויותר חשוב: איך ניתן להתגבר עליהם.

לצפיה בפרטי המפגש ולהרשמה

לממש את הרעיון או “למכור” את הסטארט-אפירון אחר במפגש חשיפה למבקשים להשתתף בתכנית השלבים של “אינסטיטיוב”, ביוזמת האב תל-אביב ו’קיוון אחר’. במפגש הראשון תשמעו על הכללים להפיכת המיזם שלכם למוצר מנצח, ותקבלו “סל כלים” ליצירת האימפקט הנכון על משקיעים ולקוחות ולבניית יתרון תחרותי.

לצפיה בפרטי המפגש ולהרשמה

חברות בהאב במחירי קיץ חדשים
מחירי קיץ בהאב. חדרי ישיבות חדשים וסטודיו להשכרה.נמאס לכם לשבת בבית? הצטרפו אלינו:)
מעוניינים? השאירו פרטים כאן
TAU Innovation Day-15/5
אחד מהאירועים החשובים של השנה- חוזר בפעם השלישית! גדול יותר, מרתק יותר, חדשני יותר. 30% הנחה לחברי קהילת ההאב.תכנית הכנס תביא לישראל כמה מהמוחות החדשניים והמובילים בעולם הטכנולוגיה והיזמות, ובנוסף אישים בולטים מעולמות העסקים, הממשל והאקדמיה בישראל ובעולם.אתגר הסטארטאפ של תל אביב יתקיים גם הוא, ובו 50 חברות חדשניות ומרתקות יתחרו על תשומת הלב ואולי אף הכיס של משתתפי הכנס.סביב לכנס יתקיימו סמינרים, פגישות עסקים ואירועים חברתיים.

קוד הנחה: HubTA2015

לפרטים והרשמה
לפרטים והרשמה
נעים להכיר- Wizmass
וויזמאס מאפשר לקבוע סדרי עדיפויות מפורטים ולמקד את דעת הקהל בהצעות המוסכמות ביותר בכל רגע נתון. דמיינו מה היה קורה אם בזמן המחאה החברתית בישראל היה אתר שמאפשר למיליוני ישראלים לקבוע במשותף רשימת דרישות מצומצמת וממוקדת, מבין מאות הצעות שכולן חשובות.נתי יפת הוא חבר האב ואחד המייסדים,עיתונאי לשעבר ובעל נסיון בהקמת מיזמים חברתיים נוספים, מזמין אתכם להכיר את האתר ולהתחיל להשפיע!התחברתם לרעיון ואתם חושבים שתוכלו לתרום? ניתן ליצור קשר עם נתי במייל> nati@wizmass.com
Eat Tune מגייסת מנהל מוצר
לסטארטאפ חדש הנמצא בתחילת תהליך הגיוס דרוש מנהל מוצר עם אורינטציה שיווקית חזקה ואנגלית שפת אם. התפקיד כולל: אפיון וניהול מוצר, ניהול קשר עם משתמשים דרך קבוצת פייסבוק, מיילים ושיחות, עבודה מול גרפיקאים ואנשי פיתוח. מעורבות בתהליכי השיווק.Eat tune הוא מיזם המשתתף באקסלרטור Tech for good Rally המתקיים בהאב.מכירים מישהו שיכול להתאים? רוצים לנסות בעצמכם?שלחו קו” למייל- tami@eatune.com
להתראות בניוזלטר הבא